Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
MK6 - Podsumowanie
Dodane przez PtakU dnia Listopad 20 2012 12:27:01
MK6 - podsumowanie

W piątek zakończyła się szósta edycja "Miedzianej Krwi". Tegoroczna akcja trwała przez pięć dni, a jej finałem było spotkanie z GKSem Bełchatów...

Szósta edycja naszej akcji okazała się rekordowa. Jak zwykle polegała ona na oddawaniu krwi w punkcie krwiodawstwa przy ul. Bema i na zbiórce datków dla podopiecznych domów dziecka.

Po pierwszych dwóch dniach liczba osób, które oddały krew nie była specjalnie zadowalająca. Środa okazała się jednak przełomowa, gdyż krew po raz pierwszy podczas tegorocznej edycji oddało ponad 20 osób. Później było już tylko lepiej. Ostatecznie podczas tegorocznej, szóstej edycji 'Miedzianej Krwi" krew oddało aż 141 osób! Liczba ta przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania i jest najwyższą spośród dotychczasowych edycji.

Również liczba datków dla dzieci z domów dziecka bardzo nas zaskoczyła. Zebraliśmy sporo słodyczy i zabawek.

Pragniemy gorąco podziękować wszystkim osobom, które wzięły udział w naszej akcji jak i osobom, które zaangażowały się w przygotowanie tegorocznej edycji "Miedzianej Krwi". Szczególne podziękowania kierujemy do pracowników terenowego oddziału Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa znajdującego się przy ul. Bema 5.

Źródło: ocb03.pl